Neden Palamondix

Palamondix Bitkisel İçerikli Afrodizyak bu sektörde ortalama 15 yıllık tecrübesi olan bir ekip tarafından hazırlandı. Palamondix hazırlanırken erkeklerde performans arttırmaya yönelik tüm ürünlerin eksikleri araştırılmış yan etkileri belirlenmiş ve kullanıcılardan alınan binlerce geri dönüş göz önünde bulundurulmuştur. Bu yapılan tüm çalışmalar neticesinde bu tür ürünleri kullanan kişilerde ortaya çıkan rahatsızlıklar belirlenmiştir. Kısaca bahsetmek gerekirse Cinsel performansı artırmaya yönelik ürünlerde genel anlamda içerikte kullanılan ham maddelerin kalitesiz olması, bu hammaddelerin dozajlarının ayarlanamaması ve bunları satan veya üreten firmaların sadece kazanç odaklı reklam ve tanıtım yaparak müşterileri aldatarak satmaları kaynaklanmaktadır. Bu ürünleri kullanan kişilerde 2 tip şikayet ortaya çıkar. Birincisi kullandım hiçbir işe yaramadı. İkincisi kendilerinde oluşan aşırı rahatsızlıktan dolayı cinsellikten hiçbir zevk alamama. Bu iki sorunun sebepleri şunlardır.

Palamondix (10 Kapsül)
İçerik (Her Bir Kapsülde)

Tribulus Extrat : %20
Epimedium Extrat : %20
Keçi Boynuzu Extrat : %15
Sibirya Ginseng : %15
Zencefil Extrat : %10
Tarçın Extrat : %10
Hidroksil Propil Metil Seliloz (Kapsül) : %10

Kullanımı: Aktiviteden 5 saat önce 1 kapsül bol su ile alınması tavsiye edilir.

Uyarı: Uzun süre etkili olduğu için 3 günde 1 kapsül alınmalıdır.

Muhafaza şartları ve Uyarılar

Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin yerlerde muhafaza ediniz.
Önerilen dozdan fazlasını kullanmayınız.
Doz aşımı durumunda vakit kaybetmeden doktorunuza başvurunuz.
Ürün Erkekler içindir.
Üretim ve Son Kullanma tarihi Kutunun üzerindedir.

1-Kullandım Hiçbir İşe Yaramadı :

Satın alınan ürün genel anlamda ya sahtedir ya içerikte kullanılan hammaddeler kalitesizdir yada dozajı iyi ayarlamamış bir üründür.

2-Kullandım Cinsel İlişkiye Girecek Halim Kalmadı :

Bu tarz bir ürün kullananlardaysa kan dolaşımın aşırı hızlanmasıyla beraber kalp atışlarının yükselmesi tansiyonda dengesizlik ve buna bağlı gözlerde parlama ve ışıktan rahatsız olma hali oluşur ve çok şiddetli bir baş ağrısı görülür. Bu durum kullanılan ürünün dozajının sizin için uygun olmadığının göstergesidir. Ve içerikte ki hammaddelerin kalitesiz olup sizin bünyenizde yan etki oluşturmuş olmasından kaynaklanır.

Peki Kaliteli Bir Bitkisel Afrodizyak Nasıl Etkilere Sahiptir :

Öncelikle sizin bünyenizi zorlamadan cinsel performansınızı artıracak ürünler asla içildikten hemen sonra etkisini göstermez. Piyasada satılan hatta eczane ürünü olan tüm ürünler içildikten en geç 30 dk ila 60 dk arasında etkisini göstermektedir. Buda bu ürünlerin içeriğinin tamamen doğal olmadığının en büyük kanıtıdır. Doğal bir ürünün kana karışma süresi en az 4 saatten başlar. Bu 4 saat bazen 12 saate kadar bile uzayabilir. Doğal ürünlerde Performans etkisi genel anlamda kısa sürmez alınan doza bağlı olarak 72 saat ile 144 saat arasında etkilerini hissettirir. Fakat alınan ürün doğal bir içeriğe sahip değilse etkisi 1 saat ila 12 saat arasında biter. Yan etki bakımından doğal ürünlerde herhangi bir durum oluşmaz. Fakat içeriklerinde kimyasal barındıran ürünler genel anlamda kalp atışlarında hızlanma ve tansiyonda değişimler sağlar buna bağlı olarak da vücut ısısında yükselme ve gözlerde parlama ve ışığa hassasiyet oluşur.

Palamondix Bitkisel İçerikli Afrodizyak Farkı

1-İçeriğinde gerçek kaliteli ve doğal extracktlar kullanılmaktadır.

2-Etkisi kullanımından 6 saat sonra başlar ve en üst seviye etkiyi 24 saat sonra hissetmeye başlarsınız.

3-Kalp atışlarınızda ve tansiyon seviyenizde değişim sağlamaz. Gözlerde parlama ve ışığa hassasiyet oluşturmaz.

4-Kullanımından 6 saat sonra başlayan etkisi bünyeye göre en az 72 en çok 144 saat sürebilir.

5-Diğer afrodizyak ürünlerdeki gibi rahatsız edici erekte olma hali oluşturmaz sadece cinsel ilişkiye girilecek anlarda sizi hazır hala getirir.

6-Dünyada hiçbir afrodizyakta olmayan erekte ederken aynı zamanda erken boşalmaya engel olma özelliğine sahiptir. Bu durum genel anlamda sağlıklı bireylerde ilk ilişkide 20 dk ila 30 dk arasında. İkinci ilişkide 40 dk ila 60 dk arasında olabilmektedir.

7-Başka afrodizyak ürünler gibi her ilişkiden önce 1 tane kullanmaya gerek yoktur en fazla 3- 4 gün aralıklar ile haftada 2 Palamondix afrodizyak kullanarak tüm hafta en üst seviyede cinsel performans sağlayabilirsiniz. (Palamondix bitkisel içerikli afrodizyağı daha önce hiç kullanmadıysanız size tavsiyemiz ilk kullanımda yarım kapsül kullanmanızdır belki sizdeki en güzel etki bu şekilde oluşabilir. Böylece hem maliyet acısından daha ekonomik olacaktır hem de 1 kapsül sizi 1 hafta iyi hissettirecektir. Eğer bundan çok memnun kalmazsanız 1 tam kapsül kullanabilirsiniz)

8-Palamondix sürekli kullanıma uygun bir üründür fazla dozaj uygulanmadığı sürece herhangi bir yan etki oluşturmaz.