KULLANIMI

Palamondix Bitkisel İçerikli Afrodizyak Farkı
1-İçeriğinde gerçek kaliteli ve doğal extracktlar kullanılmaktadır.

2-Etkisi kullanımından 6 saat sonra başlar ve en üst seviye etkiyi 24 saat sonra hissetmeye başlarsınız.

3-Kalp atışlarınızda ve tansiyon seviyenizde değişim sağlamaz. Gözlerde parlama ve ışığa hassasiyet oluşturmaz.

4-Kullanımından 6 saat sonra başlayan etkisi bünyeye göre en az 72 en çok 144 saat sürebilir.

5-Diğer afrodizyak ürünlerdeki gibi rahatsız edici erekte olma hali oluşturmaz sadece cinsel ilişkiye girilecek anlarda sizi hazır hala getirir.

6-Dünyada hiçbir afrodizyakta olmayan erekte ederken aynı zamanda erken boşalmaya engel olma özelliğine sahiptir. Bu durum genel anlamda sağlıklı bireylerde ilk ilişkide 20 dk ila 30 dk arasında. İkinci ilişkide 40 dk ila 60 dk arasında olabilmektedir.

7-Başka afrodizyak ürünler gibi her ilişkiden önce 1 tane kullanmaya gerek yoktur en fazla 3- 4 gün aralıklar ile haftada 2 Palamondix afrodizyak kullanarak tüm hafta en üst seviyede cinsel performans sağlayabilirsiniz. (Palamondix bitkisel içerikli afrodizyağı daha önce hiç kullanmadıysanız size tavsiyemiz ilk kullanımda yarım kapsül kullanmanızdır belki sizdeki en güzel etki bu şekilde oluşabilir. Böylece hem maliyet acısından daha ekonomik olacaktır hem de 1 kapsül sizi 1 hafta iyi hissettirecektir. Eğer bundan çok memnun kalmazsanız 1 tam kapsül kullanabilirsiniz)

8-Palamondix sürekli kullanıma uygun bir üründür fazla dozaj uygulanmadığı sürece herhangi bir yan etki oluşturmaz.

Palamondix bitkisel içerikli cinsel performans arttırıcı üründen %100 etki görmek için kullanım şekli ve zamanı çok önemlidir. Ürün elinize geçtikten sonra cinsel aktiviteden en az 6 saat önce alınması gerekmektedir. Ürün size kapsüller halinde ulaşır. Fakat her insanda kullanım dozajı ve miktarı farklıdır. Bu yüzden en iyi sonuç için siz kendi dozunuzu bulmak zorundasınız. Burası çok önemli. İlk kullanımda mutlaka yarım kapsül olarak deneyin ve 24 saat bekleyin. Eğer yarım kapsül olarak sizi tatmin etmediyse 24 saat sonra 1 kapsül olarak tekrar deneyin.1 kapsül kullanmak %70 müşterimizi memnun ediyor. Şunu unutmayın PALAMONDİX afrodizyak üründen ne kadar fazla kullanırsam etkisi o kadar çok olur diye asla düşünmeyin bu yanlış, aksine doğru dozaj kullanılmazsa etkisi o kadar düşer önemli olan sizin kendi bünyenize uygun dozu bulup kullanmanızdır. Palamondix afrodizyak kullanımdan 6 saat sonra performans artışı sağlamaya başlar 24 ve 48 aralığında en yüksek seviyeye çıkar.48 saat sonrasında ise yavaş yavaş azalarak etkisi biter toplamda 3 gün boyunca kendinizde değişimi ve cinsel gücünüzün arttığını hissedersiniz. Tekrar hatırlatmakta fayda var fazla kullanmak asla size daha fazla cinsel güç sağlamaz önemli olan sizin bünyenize uygun dozu kullanmanızdır. Yarım kapsül, tam kapsül, kapsül olarak kendinize uygun dozu bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

.